Menu

مشاوره تحصیلی

نوبت دهی و پذیرش

شماره های تماس جهت تعیین نوبت


شعبه یک(بزرگراه ستاری- پیامبر غربی)

02144049385

شعبه دو(ستارخان- خیابان پاک شمالی)

02144280271

09360695153

تلفن مشاوره ای هوشمند

9092301369

 

خدمات تخصصی ما

مشاوره ازدواج و پیش از ازدواج

درمان اختلالات روانی و رفتاری

مشاوره تحصیلی و کنکور

مشاوره شغلی

آموزش مهارت های زندگی

مشاوره کودک و نوجوان

بازی درمانی و افزایش خلاقیت در کودکان

خدمات ما در یک نگاه

مشاوره فردی و گروهی

ارزیابی هوش و شخصیت

برگزاری کارگاه های آموزشی

آموزش والدین

همکاری با مدارس 

همکاری با مهدکودک ها

انجام پروژه های تحقیقاتی

مقالات روانشناسی و مشاوره تحصیلی

رسیدن به موفقیت

رسیدن به موفقیت

نکات مهم و کاربردی برای رسیدن به موفقیت

نکات مهم و کاربردی برای رسیدن به موفقیت

 

1.وقتی برای خود هدفی در نظر گرفتید باید راه رسیدن به آن را نیز بیابید. دیدن، باور کردن است و انجام دادن موفق شدن است. برای رسیدن به هدفتان برنامه ریزی کنید. برنامه ریزی به شما انگیزه می دهد تا در جهت رسیدن به هدف قدم بردارید.

2.پس از برنامه ریزی برای هدفتان، به برنامه ای که طرح کرده ایدعمل کنید.

3.قبل از هر چیز باید توجه کنید که هر روز از بیست و چهار ساعت تشکیل شده است. این حقیقتی است که نمی توان آن را انکار کرد. نکته مهم دیگر آن است که با گذشت زمان کار و مسئولیت شما افزایش می یابد. اگر بیرون از خانه کار می کنید بار مسئولیت شما بیشتر می شود. در ان صورت باید تصمیمی عاقلانه بگیرید تا بدانید بیست و چهار ساعت شبانه روز را چگونه سپری کنید.

3.مهمترین چیزها را اول انجام دهید. تمام کارها و وظایف ضروری خود را در لیستی یادداشت کنید و آنها را به ترتیب اولویت انجام دهید. بهتر است برنامه هر روز خود را شب قبل آماده کنید.

4.اول صبح وقتی سرحال و پرنشاط هستید، مهمترین کارهایتان را انجام دهید تا فشار روانی حاصل از آنها از بین برود. تأخیر در انجام این کارها باعث می شود فشار فکری بیشتری تحمل کنید و باعث می شود که این مسائل را سخت تر و مشکل تر از آنچه هستند، ببینید. گاهی اوقات اگر یک مسئله را درست به موقع رفع کنید پی خواهید برد که آن قدرها هم که فکر می کردید مشکلتان بزرگ و جدی نیست و آن را می توانید زودتر از آن چه انتظار دارید رفع کنید.

5.راز رسیدن به اهدافتان این است که هر روز بخشی از وقتتان را به آنها اختصاص دهید. در یک روز نمی توان کوهی را جا به جا کرد. حتی اگر تا سرحد مرگ تلاش کنید نتیجه ای عایدتان نمی شود. وقت خود را درست تنظیم کنید. ممکن است خستگی کارتان را متوقف کند. برای رسیدن به هدف از خودتان زیاد کار نکشید. استراحت یکی از ایستگاه هایی است که برای رسیدن به هدف ضروری است. کارهای بزرگ را به اجزاء کوچکتر تقسیم کنید.

6.اگر بهترین برنامه ای که طرح کرده اید متوقف شود و با شرایط تازه ای رو به رو شوید، چه می کنید؟ سعی کنید قسمتی را که باعث شده برنامه شما به هم بخورد اصلاح کنید. بحران های روزمره یکی از چالش های زندگی است، ولی طرز تفکر ما قادر است ما را در بحران ها یاری کند و وجودمان را با نشاط و شادمانی تقویت کند.

به نقل از آنتونی رابینز

راز موفقیت

Previous Article حافظه
Next Article چگونه حافظه خود را تقویت کنیم؟
چاپ
9975 به این مطلب امتیاز دهید:
5.0

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

مشاوره تحصیلی

آموزش مهارت های زندگی

مشاوره ازدواج