Menu

مشاوره آنلاین رایگان

نوبت دهی و پذیرش

 

شماره های تماس جهت تعیین نوبت

شعبه قلهک( شمال و شمال شرق تهران؛ قلهک- جنب مترو قلهک- مرکز مشاوره روزنه (رهیار)
02188253229-09360695153

شعبه گیشا ( غرب و شمال غرب تهران؛ گیشا- جلال آل احمد- مرکز مشاوره شیوا)

02188253229-09360695153

 

شعبه صادقیه (غرب تهران؛ ضلع شمالی ایستگاه مترو صادقیه- مرکز مشاوره فرحبخش)

02188253229-093606951530

تلفن مشاوره ای هوشمند9092301369

خدمات تخصصی ما

مشاوره ازدواج
مشاوره
 پیش از ازدواج

مشاوره خانواده
درمان اختلالات روانی و رفتاری
مشاوره تحصیلی وکنکور
مشاوره شغلی

آموزش مهارت های زندگی

مشاوره کودک و نوجوان

بازی درمانی و افزایش خلاقیت در کودکان

خدمات ما در یک نگاه

مشاوره فردی
مشاوره
گروهی
ارزیابی هوش
روانشناس کودک
ارزیابی شخصیت
برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه عموم
برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه متخصصین

آموزش والدین
همکاری با مدارس
همکاری با مهدکودک ها
انجام پروژه های تحقیقاتی

سوالات و پرسش های روانشناختی خود را بپرسید:

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

راهنمای مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین:مشکلات فردی، خانوادگی، پیش از ازدواج، زناشویی، مشاوره تحصیلی، تربیت کودک و .... را با ما در میان بگذارید.

این مرکز در راستای خدمت رسانی متفاوت به هم میهنان عزیز این امکان را فراهم آورده تا از طریق ارسال یک سوال به آدرس [email protected] از مشاور، راهنمایی رایگان دریافت نمایند. لطفاً پیش از ارسال سوال به این موارد توجه نمایید:

1. لطفاً عنوان مشکل را در موضوع ایمیل خود ذکر کنید تا مشاورین ما به صورت موضوعی و تخصصی به ایمیل شما پاسخ دهند.

2.تا حد امکان مشکل را به صورت اختصار در ایمیل ارسال مطرح بفرمایید.

3. برای اینکه پاسخ مناسبی در ارتباط با مشکل دریافت نمائید سعی کنید این موارد را در محتوای ایمیل خود درج نمایید: وضعیت تأهل، تحصیلات، فرزند چندم خانواده هستید؟ تعداد فرزندان، شهر محل زندگی،

4. سعی می شود در سریعترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ داده شود اما به دلیل ترافیک سوالات و میزان درخواست ها ممکن است پاسخدهی زمانبر شود بنابراین اگر نیاز شما برای پاسخ فوری است و یا نیاز به گفتگو با مشاور دارید بهتر است از خدمات مشاوره فوری و آنلاین (با پرداخت هزینه)استفاده نمایید.

 

مشاوره فوری و آنلاین (تلفنی- واتساپ - اسکایپ)

 

برای مشاوره فوری و آنلاین به صورت تلفنی، واتساپ یا اسکایپ می توانید با شماره 989360695153+ تماس بگیرید و پس از هماهنگی قبلی با مشاورین ما صحبت نمایید.

مشاوره آنلاین؛ مشاوره آنلاین و فوری؛ مشاوره به ایرانیان خارج از کشور؛ مشاوره به ایرانیان مقیم اروپا؛ مشاوره به ایرانیان مقیم آمریکا؛ مشاوره به ایرانیان مقیم کانادا؛ مشاوره به ایرانیان مقیم استرالیا؛ مشاوره به ایرانیان سراسر جهان؛ مشاوره آنلاین به ایرانیان مقیم آمریکا، مشاوره آنلاین به ایرانیان مقیم کانادا؛ مشاوره آنلاین به ایرانیان مقیم اروپا؛ مشاوره در اسکایپ به ایرانیان مقیم آمریکا؛ مشاوره در اسکایپ به ایرانیان مقیم کانادا؛ مشاوره در اسکایپ به ایرانیان مقیم اروپا؛ مشاوره در واتساپ به ایرانیان مقیم آمریکا؛ مشاوره در واتساپ به ایرانیان مقیم کانادا؛ مشاوره در واتساپ به ایرانیان مقیم اروپا؛ مشاوره در واتساپ به ایرانیان مقیم استرالیا

مقالات روانشناسی و مشاوره

اشتباهات رایج در انتخاب همسر

اشتباهات رایج در انتخاب همسر

مشاوره ازدواج

نشانه های هشدار دهنده پيش از ازدواج

  • از اينكه در مورد زندگي گذشته اش اطلاعات زيادي بدهد، طفره می‌رود يا به بهانه هاي مختلف از زير بار پاسخ ها فرار مي كند و صحبت در مورد گذشته را بيهوده تلقي مي كند = ممكن است مساله ي جدي در گذشته او وجود دارد كه به دليل ترس از دست دادن شما از ابراز آن خودداري مي كند و اين پنهان كاري در نهايت آسيب جدي به رابطه آينده تان خواهد زد.

 

  •  در مورد خانواده اش اطلاعات زیادی به شما نمی دهد، زیاد خانواده اش را نمی بیند یا با آنها صحبت نمی‌کند = نسبت به اعضاي خانواده خود كينه توز است و ممكن است اين خشم سركوب شده را به شما فرافكني كند.

 

  • همچنان با نامزد یا همسر قبلی خود در تماس است مرتب با او صحبت می‌کند و به او تلفن می‌زند و شما را به او معرفی نمي كند= ممکن است هنوز دلمشغولی با این فرد داشته باشد و در نتیجه به او برگردد و شما نفر اصلی رابطه اش نباشید.

 

  • بیشتر از حد معمول با خانواده اش در ارتباط است با آنها زیاد صحبت می کند و تحت تأثیر حرفهای آنان است و به آنها اجازه می دهد در امور شخصی اش دخالت کنند و تحت امر آنان است = احتمال دارد حامی و پشتیبان شما نباشد و قادر نباشد در خانواده خودش برای شما جایگاه خاصی ایجاد کند.

 

  • بیش از حد مشروب می خورد یا مواد مخدر مصرف می کند و فقط در این مواقع سر کیف است و معاشرتی می شود و در غیر اینصورت فردی بداخلاق و کم صحبت است = ممکن است الکلی یا معتاد یا در معرض آن باشد ولی این موضوع را انکار کند.

 

  •  مرتباً عشق، محبت، توجه و هدایای مختلف به شما می دهد و این طور به نظر می‌آید که ۲۴ ساعته فقط به شما فکر می‌کند = احتمالا بسیار حسود و سلطه گر است و به دنبال کنترل شدید شماست و معتقد به آزادی فردی نیست.

 

  • لاس زدن های مکرر، چشم چرانی و نیاز شدید به جلب توجه دارد = این افراد احتمالا تنوع طلب و خیانت کار هستند و در کنار آن ها احساس امنیت و آرامش ندارید.

 

  • نسبت به نامزد یا همسر قبلی خود بسیار عصباني بوده و مدام او را به خاطر مشکلاتی که داشته مقصر می داند = چنین فردی مسئولیت سهمی که در ایجاد مشکلات داشته را قبول نخواهد کرد و در ارتباط با شما هم این داستان تکرار خواهد شد.

 

  •  فردی بدهکار و مقروض بوده و چک‌های پرداخت نشده زیادی دارد، مدام شغل عوض می کند و می‌گوید موقتاً دستم تنگ است = پول تان را برای بودن با او از دست خواهید داد، آماده باشید بار مالی این زندگی بر دوش شما خواهد بود.
  • دوست دارد همه جا رئیس باشد همیشه خود را خیلی قوی جلوه می دهد و همواره می داند که چه می‌خواهد و هیچ گونه احساس ترس و آسیب‌پذیری بروز نمی دهد = در ابتدا احساس می کنید مشغول مراقبت از شماست اما در واقع او در حال کنترل شماست و در کنار یک دیکتاتور خواهید بود.
مطلب قبلی ويژگي هاي خانواده سالم
مطلب بعدی پاورپوینت کارگاه ارتباطات بین فردی و انواع روابط
چاپ
15567 به این مطلب امتیاز دهید:
5.0

دیدگاه خود را درج فرمایید

افزودن دیدگاه

x

مشاوره ازدواج

مشاوره تحصیلی

soap2day